CDZVT2R4.3B
Numărul produsului DigiKey
CDZVT2R4.3BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CDZVT2R4.3BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDZVT2R4.3B
Descriere
DIODE ZENER 4.3V 100MW VMN2M
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 4.3 V 100 mW – Montare pe suprafață VMN2M (SOD-923)
Modele EDA/CAD
CDZVT2R4.3B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C
Putere - Max
100 mW