ECA-1HM100I
Numărul produsului DigiKey
P10425CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P10425TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-1HM100I
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Descriere detaliată
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C
Modele EDA/CAD
ECA-1HM100I Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
65 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
110.5 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C