ECA-1HM100B | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECA-1HM100B |
Descriere | CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH |
Termen de livrare standard al producătorului | 31 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECA-1HM100B Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 65 mA @ 120 Hz |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 110.5 mA @ 10 kHz |
Stare piesă Activ | Spațiu între derivații 0,079" (2,00mm) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,197" diam. (5,00mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) 0,472" (12,00mm) |
Tensiune - Nominală 50 V | Suprafață montaj la suprafață – |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Tip montare |
Durată de funcționare la temp. 2000 ore la 85°C | Pachet/cutie Radial, Bidon |
Temperatură de funcționare -40°C – 85°C | Număr produs de bază |