ECA-2AM100B
Numărul produsului DigiKey
P19556CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19556TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-2AM100B
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Descriere detaliată
10 µF 100 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C
Modele EDA/CAD
ECA-2AM100B Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
70 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
119 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
100 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C