EEU-EB1J100SB
Numărul produsului DigiKey
P19615CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19615TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-EB1J100SB
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Descriere detaliată
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-EB1J100SB Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
30 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
49.5 mA @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C