EEU-EB1H100SH
Numărul produsului DigiKey
P19607CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19607TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-EB1H100SH
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEU-EB1H100SH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
27 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
44.55 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C