ECE-A1HKA100
Numărul produsului DigiKey
P828-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECE-A1HKA100
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Descriere detaliată
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 85°C
Modele EDA/CAD
ECE-A1HKA100 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
35 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
59.5 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C