ECE-A1HKS100B
Numărul produsului DigiKey
10-ECE-A1HKS100BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-ECE-A1HKS100BTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECE-A1HKS100B
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Descriere detaliată
10 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 85°C
Modele EDA/CAD
ECE-A1HKS100B Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
35 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
59.5 mA @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C