NSC5021D-24M
Numărul produsului DigiKey
644-NSC5021D-24MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-NSC5021D-24MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-NSC5021D-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSC5021D-24M
Descriere
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
5mA
Rezonator de bază
Valori nominale
AEC-Q100, AEC-Q200
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V