CG06750-25M
Numărul produsului DigiKey
644-CG06750-25MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-CG06750-25MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-CG06750-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CG06750-25M
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz – Cristal 8pF 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
8pF
Prod.
Mod operare
Serie
Temperatură de funcționare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)