ESDCAN24-2BLY
Numărul produsului DigiKey
497-13262-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13262-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13262-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDCAN24-2BLY
Descriere
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40V Clemă 5,5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDCAN24-2BLY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
CAN
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
30pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
2
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,2V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,5A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
230W