BLM18EG101TN1D
Numărul produsului DigiKey
490-5978-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5978-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5978-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18EG101TN1D
Descriere
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2A 45mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM18EG101TN1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
45mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,026" (0,65mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
2A