STDCRG2-25M
Numărul produsului DigiKey
644-STDCRG2-25MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDCRG2-25MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDCRG2-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDCRG2-25M
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 8pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STDCRG2-25M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
8pF