ABM8N-25.0000MHZ-8-D2Y-T3
Numărul produsului DigiKey
535-ABM8N-25.0000MHZ-8-D2Y-T3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABM8N-25.0000MHZ-8-D2Y-T3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABM8N-25.0000MHZ-8-D2Y-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8N-25.0000MHZ-8-D2Y-T3
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 8pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
8pF