J32SMX-K-F-G-I-25M0
Numărul produsului DigiKey
1908-J32SMX-K-F-G-I-25M0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-J32SMX-K-F-G-I-25M0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-J32SMX-K-F-G-I-25M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
J32SMX-K-F-G-I-25M0
Descriere
CRYSTAL 25,0MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 8pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
8pF