SLVU2.8-4.TBT
Numărul produsului DigiKey
SLVU2.8-4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SLVU2.8-4CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SLVU2.8-4DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLVU2.8-4.TBT
Descriere
TVS DIODE 2.8VWM 15VC 8-SO
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15V Clemă 24A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 8-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SLVU2.8-4.TBT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
24A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
5pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
2,8V (max.)
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere (Min)
3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
15V