CDNBS08-SLVU2.8-4
Numărul produsului DigiKey
CDNBS08-SLVU2.8-4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CDNBS08-SLVU2.8-4CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CDNBS08-SLVU2.8-4DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDNBS08-SLVU2.8-4
Descriere
TVS DIODE 2.8VWM 21VC 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
21V Clemă 30A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDNBS08-SLVU2.8-4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Ethernet
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
6pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
2,8V (max.)
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere (Min)
3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30A (8/20µs)