LS Q976-NR-1-0-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LSQ976-NR-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LSQ976-NR-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LSQ976-NR-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LS Q976-NR-1-0-20-R18
Descriere
LED RED DIFFUSED 0603 SMD
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 633nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
160°
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Lungime de undă - Maximă
645nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Alb
Transparență lentilă
Difuzat
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,80mm
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm