LO Q976-PS-25-0-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LOQ976-PS-25-0-20-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LOQ976-PS-25-0-20-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LOQ976-PS-25-0-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LO Q976-PS-25-0-20-R18
Descriere
LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMD
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu 605nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LO Q976-PS-25-0-20-R18 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
160°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
610nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Alb
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,80mm
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm