LO Q976.01-P2R2-25-1-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LOQ976.01-P2R2-25-1-20-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LOQ976.01-P2R2-25-1-20-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LOQ976.01-P2R2-25-1-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LO Q976.01-P2R2-25-1-20-R18
Descriere
LED ORANGE CLEAR 0603 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu 606nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
140°
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
607nm
Culoare lentilă
Incolor
Transparență lentilă
Transparent
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,80mm