LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
Descriere
LED BLUE CLEAR 0603 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 2,85V 0603 (1608 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,85V
Prod.
Curent - Test
5mA
Serie
Unghi de vizualizare
140°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
466nm
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,80mm