BU-2929-M-20-2 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Pomona Electronics
În stoc: 2.544
Fișă de date
20,0" (508,00mm) Mufă tip banană, Unic La Mufă tip banană, Unic Cordon de legătură 3000V (3kV)
BU-2929-M-20-2
Numărul produsului DigiKey
BU-2929-M-20-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BU-2929-M-20-2
Descriere
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Descriere detaliată
Categorie
Lungime cablu
20,0" (508,00mm)
Tensiune - Nominală
3000V (3kV)
Valoare nominală curent (Amp)
20A
Produse înlocuitoare (1)
B-24-2Pomona Electronics2.544501-1046-ND6,77000 leiSimilar
În stoc: 0
Verificați termenul de livrare
Solicitare de notificare privind stocul
Culoare alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Lungime alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
În stoc: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"