BU-2929-M-72-2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pomona Electronics
În stoc: 1.788
Fișă de date
72,0" (1828,80mm) Mufă tip banană, Unic La Mufă tip banană, Unic Cordon de legătură 3000V (3kV)
BU-2929-M-72-2
Numărul produsului DigiKey
BU-2929-M-72-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BU-2929-M-72-2
Descriere
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"
Descriere detaliată
Categorie
Lungime cablu
72,0" (1828,80mm)
Tensiune - Nominală
3000V (3kV)
Valoare nominală curent (Amp)
20A
Produse înlocuitoare (1)
B-72-2Pomona Electronics1.788501-1052-ND42,01000 leiSimilar
Disponibil pentru comandă
Culoare alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"
În stoc: 0
Lungime alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
În stoc: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"