BU-2929-M-144-2
Numărul produsului DigiKey
BU-2929-M-144-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BU-2929-M-144-2
Descriere
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Descriere detaliată
144,0" (3657,60mm) Mufă tip banană, Unic La Mufă tip banană, Unic Cordon de legătură 3000V (3kV)
Categorie
Lungime cablu
144,0" (3657,60mm)
Tensiune - Nominală
3000V (3kV)
Valoare nominală curent (Amp)
20A
Verificați termenul de livrare
Solicitare de notificare privind stocul
Culoare alternativă
În stoc: 1
Lungime alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
În stoc: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
În stoc: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"