BU-2929-M-10-2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Pomona Electronics
În stoc: 4.571
Fișă de date
10,0" (254,00mm) Mufă tip banană, Unic La Mufă tip banană, Unic Cordon de legătură 3000V (3kV)
BU-2929-M-10-2
Numărul produsului DigiKey
BU-2929-M-10-2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BU-2929-M-10-2
Descriere
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
Termen de livrare standard al producătorului
3 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Lungime cablu
10,0" (254,00mm)
Producător
Mueller Electric Co
Tip
Cordon de legătură
Serie
Conținut
Derivație 1, Roșu
Ambalaj
Vrac
Material - Izolație
Policlorură de vinil (PVC)
Stare piesă
Activ
Diametru fir
18AWG
Metodă de stivuire
Stivuire verticală (ambii conectori)
Tensiune - Nominală
3000V (3kV)
Configurație
Element tip banană la tip banană
Valori nominale
Conector principal
Mufă tip banană, Unic
Valoare nominală curent (Amp)
20A
Conector secundar
Mufă tip banană, Unic
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Produse înlocuitoare (1)
B-12-2Pomona Electronics4.571501-1042-ND6,77000 leiSimilar
Disponibil pentru comandă
Verificați termenul de livrare
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
În stoc: 0
Lungime alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
În stoc: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"