BU-2929-M-20-0 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Pomona Electronics
În stoc: 3.125
Fișă de date
20,0" (508,00mm) Mufă tip banană, Unic La Mufă tip banană, Unic Cordon de legătură 3000V (3kV)
BU-2929-M-20-0
Numărul produsului DigiKey
BU-2929-M-20-0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BU-2929-M-20-0
Descriere
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Descriere detaliată
Categorie
Lungime cablu
20,0" (508,00mm)
Conținut
Derivație 1, Negru
Tensiune - Nominală
3000V (3kV)
Valoare nominală curent (Amp)
20A
Produse înlocuitoare (1)
B-24-0Pomona Electronics3.125501-1045-ND37,67000 leiSimilar
Disponibil pentru comandă
Culoare alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
În stoc: 0
Lungime alternativă
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
În stoc: 9
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
În stoc: 1
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"