SMAJ24AE3/TR13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 20.115
Fișă de date
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
38,9V Clemă 12,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
SMAJ24AE3/TR13
Numărul produsului DigiKey
SMAJ24AE3/TR13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ24AE3/TR13
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
500W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12,8A