TV04A240J-HF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 3.682
Fișă de date
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
38,9V Clemă 10,28A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
TV04A240J-HF
Numărul produsului DigiKey
TV04A240J-HF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TV04A240J-HF
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TV04A240J-HF Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,28A