SMAJ24A-TR
Numărul produsului DigiKey
497-12777-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12777-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12777-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ24A-TR
Descriere
TVS DIODE 24VWM 50VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50V Clemă 46A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ24A-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
50V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
46A (8/20µs)