ATV04A240J-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1562-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1562-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1562-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATV04A240J-HF
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 10,28A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATV04A240J-HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,28A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W