SMAJ26A-TR
Numărul produsului DigiKey
497-15656-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15656-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15656-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ26A-TR
Descriere
TVS DIODE 26VWM 53.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,5V Clemă 43A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ26A-TR Modele
Atributele produsului
Putere - Impuls maxim
400W
Nu
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
43A (8/20µs)