Imaginea pentru SMA5J26A-E3/61 nu este disponibilă
SMA5J26A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
112-SMA5J26A-E3/61TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SMA5J26A-E3/61CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SMA5J26A-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA5J26A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Descriere detaliată
42,1V Clemă 11,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
500W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V