Imaginea pentru SMAJ26A-E3/5A nu este disponibilă
SMAJ26A-E3/5A
Numărul produsului DigiKey
SMAJ26A-E3/5AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ26A-E3/5AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ26A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ26A-E3/5A
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42,1V Clemă 9,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V