Imaginea pentru SMAJ24A-E3/5A nu este disponibilă
SMAJ24A-E3/5A
Numărul produsului DigiKey
SMAJ24A-E3/5AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ24A-E3/5AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ24A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ24A-E3/5A
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V