SMAJ24A-13-F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMAJ24A-13-F |
Descriere | TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 38,9V Clemă 10,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SMAJ24A-13-F Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 400W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 24V | Pachet/cutie DO-214AC, SMA |
Tensiune - Străpungere (Min) 26,7V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 38,9V | Număr produs de bază |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 10,3A |