TV04A240J-G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 20.115
Fișă de date
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
38,9V Clemă 10,28A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
TV04A240J-G
Numărul produsului DigiKey
TV04A240J-G-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TV04A240J-G
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TV04A240J-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,28A