MIC5365-3.3YMT-TZ
Numărul produsului DigiKey
MIC5365-3.3YMT-TZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MIC5365-3.3YMT-TZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MIC5365-3.3YMT-TZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5365-3.3YMT-TZ
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-TMLF
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-TMLF® (1x1)
Modele EDA/CAD
MIC5365-3.3YMT-TZ Modele
Curent - În repaus (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-UDFN, 4-TMLF®
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
4-TMLF® (1x1)
Cădere de tensiune (Max)
0,31V la 150mA