BU33UA3WNVX-TL
Numărul produsului DigiKey
BU33UA3WNVX-TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BU33UA3WNVX-TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BU33UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BU33UA3WNVX-TL
Descriere
IC REG LIN 3.3V 300MA 4SSON
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SSON004X1010
Modele EDA/CAD
BU33UA3WNVX-TL Modele
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-UDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V