BU33TD2WNVX-TL
Numărul produsului DigiKey
BU33TD2WNVX-TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
BU33TD2WNVX-TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BU33TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BU33TD2WNVX-TL
Descriere
IC REG LIN 3.3V 200MA 4SSON
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SSON004X1010
Modele EDA/CAD
BU33TD2WNVX-TL Modele
Curent - În repaus (Iq)
60 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-UDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SSON004X1010
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,42V la 200mA