LD39020ADTPU33R
Numărul produsului DigiKey
497-15496-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15496-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15496-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD39020ADTPU33R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 4-DFN (1x1)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LD39020ADTPU33R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
40 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB – 55dB (1kHz – 100kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Pornire treptată
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
4-DFN (1x1)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 200mA