LD39020DTPU33R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LD39020DTPU33R |
Descriere | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 4-DFN (1x1) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LD39020DTPU33R Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 40 µA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB – 55dB (1kHz – 100kHz) |
Stare piesă Activ | Funcții de control Activare |
Configurație ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură, Pornire treptată |
Tip ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Număr de regulatoare 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Pachet/cutie Plăcuță expusă 4-XDFN |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet dispozitiv furnizor 4-DFN (1x1) |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Număr produs de bază |
Cădere de tensiune (Max) 0,35V la 200mA |