LM2575-3.3WT
Numărul produsului DigiKey
LM2575-3.3WT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2575-3.3WT
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A TO-220-5
Modele EDA/CAD
LM2575-3.3WT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Ambalaj
Tub
Frecvență - Comutare
52kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-5
Tensiune - Intrare (Min)
4V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
40V