LD1117V33
Numărul produsului DigiKey
497-1491-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LD1117V33
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA TO-220
Modele EDA/CAD
LD1117V33 Modele
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Tub
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA