LM2574-3.3YN
Numărul produsului DigiKey
576-3855-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2574-3.3YN
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8PDIP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 500mA 8-DIP (0,300", 7,62mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM2574-3.3YN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Tub
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
52kHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Tensiune - Intrare (Min)
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
40V