LM3940IT-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM3940IT-3.3/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM3940IT-3.3/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A TO-220-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM3940IT-3.3/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,2V la 100mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Tub
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
7,5V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V