TS02-66-55-BK-100-LCR-D
Numărul produsului DigiKey
2223-TS02-66-55-BK-100-LCR-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS02-66-55-BK-100-LCR-D
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TS02-66-55-BK-100-LCR-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Contur
6,00mm x 6,00mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Pungă
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
100gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
5,50mm
Deplasare comutator
0,25mm