LM2575D2T-3.3R4G
Numărul produsului DigiKey
LM2575D2T-3.3R4GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM2575D2T-3.3R4GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM2575D2T-3.3R4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2575D2T-3.3R4G
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 1A D2PAK-5
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Modele EDA/CAD
LM2575D2T-3.3R4G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
52kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK-5
Tensiune - Intrare (Min)
4,75V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
40V