LM2591HVS-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM2591HVS-3.3/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2591HVS-3.3/NOPB
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM2591HVS-3.3/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Tub
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
150kHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-5)
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V