LM2591HVSX-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM2591HVSX-3.3/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM2591HVSX-3.3/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM2591HVSX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2591HVSX-3.3/NOPB
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Modele EDA/CAD
LM2591HVSX-3.3/NOPB Modele
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
150kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-5)
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V