TL2575-33IKTTR
Numărul produsului DigiKey
296-21828-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-21828-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-21828-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TL2575-33IKTTR
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 1A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TL2575-33IKTTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
52kHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-5)
Tensiune - Intrare (Min)
4,75V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
40V